Νέα

Ευκαιρίες Καριέρας

Καριέρα

Η Ταμειακή Ε.Π.Ε. δραστηριοποιείται στον χώρο για πάνω από 30 χρόνια με επιτυχία και συνεχή ανάπτυξη. Αν ενδιαφέρεσαι να γίνεις μέλος μιας δυναμικής ομάδας που εργάζεται με κέφι, ενέργεια και δημιουργικότητα, θα χαρούμε πολύ να επικοινωνήσεις μαζί μας.
Παρακάτω μπορείς να δεις τις διαθέσιμες θέσεις που έχουν προκύψει στην εταιρεία μας. Εάν βλέπεις τη θέση που ταιριάζει στα προσόντα και στα ενδιαφέροντα σου , στείλε μας το βιογραφικό σου  στο [email protected]

Θέσεις Εργασίας

Service Technician (Τεχνικός)

Η ΤΑΜΕΙΑΚΗ Ε.Π.Ε. , που κατέχει ηγετική θέση στην Ελληνική αγορά Πληροφορικής εδώ και 30 χρόνια, στα πλαίσια ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της αναζητά νέα μέλη για την ομάδα της.
Αν λοιπόν θέλεις να ανήκεις στην πιο ενεργή ομάδα στο χώρο της Πληροφορικής και :
Σου αρέσει να είσαι ενεργό μέλος της ομάδας
Έχεις όρεξη και ενθουσιασμό για εργασία, τότε θα χαρούμε να λάβουμε το βιογραφικό σου για την παρακάτω Θέση

ΚΑΘΗΚΟΝΤΑ & ΥΠΕΘΥΝΟΤΗΤΕΣ
Επιδιορθώνει/Επισκευάζει βλάβες Hardware και Software ( Point of Sale, Thermal Printer, PDA, Ταμειακών Μηχανών, Φορολογικών Μηχανισμών κλπ) εντός εταιρίας
Προετοιμασία εγκαταστάσεων ολοκληρωμένων λύσεων εντός εταιρίας και παράδοση και εγκατάσταση στον χώρο του πελάτη
Διάγνωση, επίλυση, και αναφορά τεχνικών θεμάτων (τηλεφωνικές κλήσεις)
Καταγραφή και παρακολούθηση της λειτουργικότητας των προϊόντων της εταιρείας
Παρουσιάζει αποτελεσματικά τις υπηρεσίες σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη
Διαχειρίζεται τις αντιρρήσεις των πελατών με αποτελεσματικότητα
Βοηθά και εκπαιδεύει νέους συναδέλφους στα προϊόντα και τις διαδικασίες της εταιρίας
Επικοινωνεί με τις συνεργαζόμενες Εταιρείες για τεχνικά θέματα

ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ
Καλή  γνώση της αγγλικής γλώσσας
Πολύ καλή γνώση MS EXCEL
Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση άνω των 2 ετών
Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες και ομαδικό πνεύμα εργασίας
Μεθοδικότητα και επαγγελματική προσέγγιση κατά τη διεκπεραίωση των προβλημάτων που του ανατίθενται
Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
Κάτοχος αδείας οδήγησης IX / δυνατότητα ταξιδιών

Γνώση

Άριστη γνώση διάγνωσης και επίλυσης βλαβών καθώς και συναρμολόγησης και αποσυναρμολόγησης επιτραπέζιων και φορητών υπολογιστών
Φορολογικοί Μηχανισμοί ΕΑΦΔΣΣ & ΑΔΗΜΕ
Γνώσεις επάνω στις ταμειακές μηχανές
Επισκευές PDA – Φορητών Τερματικών
Γνώση επάνω σε εμπορικά προγράμματα & erp (mini erp)

Καλή γνώση διάγνωσης και επισκευής Tablet και λογισμικού Android
Καλή γνώση λειτουργικών συστημάτων, λογισμικού πακέτου εφαρμογών Office και υπηρεσιών δικτύου LAN – WAN
Καλή γνώση λειτουργικού Windows Linux & Android
Άριστη τεχνική κατάρτιση σε προϊόντα, υπηρεσίες και λύσεις πληροφορικής (erp συστημάτων / πληροφοριακών συστημάτων / δικτύων / server)
Άριστες επικοινωνιακές δυνατότητες σε ατομικό και ομαδικό επίπεδο
Προθυμία, υπευθυνότητα, επαγγελματισμός
Επιθυμία απόκτησης νέων γνώσεων
Προσανατολισμό στο ποιοτικό αποτέλεσμα

Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ:
Ικανοποιητικό πακέτο παροχών και πρόσθετο bonus
Σταθερό κι οργανωμένο εργασιακό περιβάλλον
Κινητό τηλέφωνο, αυτοκίνητο και έξοδα μετακίνησης
Συνεχή εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής εκπαίδευσης

Για όλα τα Βιογραφικά θα τηρηθεί η προβλεπόμενη διαδικασία από τον Γ.Κ.Π.Δ. ,τον οποίο τηρεί η εταιρεία.
Θα απαντηθούν μόνο οι υποψηφιότητες που πληρούν τις προϋποθέσεις.

Μπορείτε να στείλετε το βιογραφικό σας στο [email protected]

Administrative Assistant/ Receptionist / Front Desk Admin

Αν λοιπόν θέλεις να ανήκεις στην πιο ενεργή ομάδα στο χώρο της Πληροφορικής και
σου αρέσει να είσαι ενεργό μέλος της ομάδας,
έχεις όρεξη και ενθουσιασμό για εργασία, τότε θα χαρούμε να λάβουμε το βιογραφικό σου για την παρακάτω θέση

Γενική οργάνωση και συντονισμός των καθημερινών αρμοδιοτήτων του γραφείου
Διαχείριση του τηλεφωνικού κέντρου της εταιρίας και απάντηση εισερχόμενων κλήσεων και e-mails
Διαχείριση και εξυπηρέτηση των πελατών με διακριτικότητα, ευγένεια και αποτελεσματικότητα
Καθήκοντα υποδοχής όπως καλωσόρισμα των επισκεπτών και ενημέρωση των σχετικών ατόμων
Αρχειοθέτηση εγγράφων και εφαρμογή συστημάτων διοικητικού περιεχομένου
Προετοιμασία εταιρικών παρουσιάσεων και διάφορων ειδών reports
Υποστήριξη στην κάλυψη αναγκών των πελατών και των στελεχών της εταιρίας
Ανάληψη συγκεκριμένων καθηκόντων με την εντολή της διοίκησης και τήρηση του εκάστοτε χρονοδιαγράμματος
Οργάνωση και συντονισμός των καθημερινών επαγγελματικών συναντήσεων των στελεχών
Συντονισμός και παροχή υποστήριξης σχετικά με τα διάφορα meetings και εκδηλώσεις
Διατήρηση του αρχείου των εργαζόμενων
Διαχείριση και παραλαβή των παραγγελιών της εταιρίας
Οργάνωση και συντονισμός των επαγγελματικών ταξιδιών των στελεχών
Παραλαβή της αλληλογραφίας της εταιρίας και διανομή στα στελέχη της εταιρίας
Τήρηση των εταιρικών πολιτικών και διαδικασιών και ανανέωση όποτε αυτό κρίνεται απαραίτητο
Συνεργασία με τα στελέχη του γραφείου με στόχο τη βέλτιστη εξυπηρέτηση των πελατών
Υποστήριξη σε διάφορα events εντός και εκτός εταιρίας

Έκδοση παραστατικών

Οργάνωση εργασιών μεταξύ των συνεργατών

Σύνταξη οικονομικών προσφορών

Έλεγχος και προγραμματισμός εισπράξεων

Απόφοιτη ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ τεχνικής ή οικονομικής κατεύθυνσης

Αναπτυγμένες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες.

Δυναμικότητα και ικανότητες οργάνωσης, ελέγχου & ανάληψης πρωτοβουλιών.

Διαχείριση emails

Ανεπτυγμένη ικανότητα διαχείρισης χρόνου, επικοινωνίας, οργάνωσης

Ακεραιότητα, υπευθυνότητα και εχεμύθεια

Σταθερός μηνιαίος μισθός

Ασφάλιση

Περιγραφή Θέσης Εργασίας
Full-time απασχόληση